Mintec Yapı Kaplama Teknikleri Türkiye web sitesine hoş geldiniz..
 
 

 Türkiye'de, inşaat malzemelerinde yeni teknolojilerin ve uygulayıcıların artması ile tercihleri gelişmiş bir kullanıcı kitlesi oluştu. Özellikle kaplama ve boya sektöründe mühendis, mimar, müteahhit ve taşeronların arayışları, doğru ürün-doğru fiyat denkleminde buluştu. Kaplama ve boya teknikleri, bu gelişim paketinin bir parçasıdır. Mintec Yapı Kaplama Teknikleri A.Ş. gibi mühendislik birikimlerini piyasaya sunan şirketler, işte bu gelişim paketinin sonucu olarak kuruldular.

 Mintec C&E AB bu doğrultuda teknoloji takipçiliği yapar. Şirketin teknik kimliği, araştırma-geliştirme sürekliliği üzerine kuruludur. Mintec ürünleri, İsveç de dahil olmak üzere (Çek Cumhuriyeti, Çin Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, İrlanda, Norveç, Polonya, Rusya, Singapur, Slovakya, Suudi Arabistan, Türkiye, Yunanistan) 14 ülkeye servis vermektedir. 

Teknik yetkinliğin kullanıcıya aktarılması için,

• doğru ürün ve doğru uygulama,
• ürün bilgisi, ürün kalitesi, ürünün ulaşılabilirliği,
• sağlıklı uygulama takibi, 

gereklidir.

 Konsept ve uygulama bütünlüğü bulacağınız Mintec Yapı Kaplama Teknikleri A.Ş. ürünleri, modern duvarların ve zeminlerin kaplanmasında gereksinim duyulan ürün gruplarını içerir. 

 Ürünler, alt yüzey özelliklerine ve iklim koşullarına uygun, birbirlerine uyumu test edilmiş bir palet oluştururlar. Bu açıdan Mintec ürünlerinin sağlıyacağı teknik çözümler, şirket garantisi altındadır ve tüketicisine uzun ömürlü yüzeyler sağlar.

Mintec A.Ş., İsveç Mintec C&E AB'nin bir yatırımıdır.